Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Żyrardów

Miód w Żyrardowie!

Gdzie kupić miód w Żyrardowie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Żyrardów

Miód Malinowy
Żyrardów

Miód Malinowy, który może być dostępny w Żyrardowie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Żyrardów

Miód Lipowy
Żyrardów

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Żyrardowie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Żyrardów

Miód Mniszkowy
Żyrardów

Miód Mniszkowy także dostępny w Żyrardowie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Żyrardów

Miód Spadziowy
Żyrardów

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Żyrardowa.

Miód Rzepakowy Żyrardów

Miód Rzepakowy
Żyrardów

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Żyrardowie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Żyrardów

Miód Gryczany
Żyrardów

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Żyrardowie.

Miód Wielokwiatowy Żyrardów

Miód Wielokwiatowy
Żyrardów

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Żyrardowa? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Żyrardów
Do sklepu z miodem