Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Zielona Góra

Miód w Zielonej Górze!

Gdzie kupić miód w Zielonej Górze? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Zielona Góra

Miód Malinowy
Zielona Góra

Miód Malinowy, który może być dostępny w Zielonej Górze pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Zielona Góra

Miód Lipowy
Zielona Góra

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Zielonej Górze. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Zielona Góra

Miód Mniszkowy
Zielona Góra

Miód Mniszkowy także dostępny w Zielonej Górze powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Zielona Góra

Miód Spadziowy
Zielona Góra

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Zielonej Góry.

Miód Rzepakowy Zielona Góra

Miód Rzepakowy
Zielona Góra

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Zielonej Górze. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Zielona Góra

Miód Gryczany
Zielona Góra

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Zielonej Górze.

Miód Wielokwiatowy Zielona Góra

Miód Wielokwiatowy
Zielona Góra

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Zielonej Góry? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Zielona Góra
Do sklepu z miodem