Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Żarki Letnisko

Miód w Żarkach Letnisku!

Gdzie kupić miód w Żarkach Letnisku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Żarki Letnisko

Miód Malinowy
Żarki Letnisko

Miód Malinowy, który może być dostępny w Żarkach Letnisku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Żarki Letnisko

Miód Lipowy
Żarki Letnisko

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Żarkach Letnisku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Żarki Letnisko

Miód Mniszkowy
Żarki Letnisko

Miód Mniszkowy także dostępny w Żarkach Letnisku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Żarki Letnisko

Miód Spadziowy
Żarki Letnisko

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Żarek Letniska.

Miód Rzepakowy Żarki Letnisko

Miód Rzepakowy
Żarki Letnisko

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Żarkach Letnisku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Żarki Letnisko

Miód Gryczany
Żarki Letnisko

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Żarkach Letnisku.

Miód Wielokwiatowy Żarki Letnisko

Miód Wielokwiatowy
Żarki Letnisko

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Żarek Letniska? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Żarki Letnisko
Do sklepu z miodem