Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Zakroczym

Miód w Zakroczymiu!

Gdzie kupić miód w Zakroczymiu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Zakroczym

Miód Malinowy
Zakroczym

Miód Malinowy, który może być dostępny w Zakroczymiu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Zakroczym

Miód Lipowy
Zakroczym

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Zakroczymiu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Zakroczym

Miód Mniszkowy
Zakroczym

Miód Mniszkowy także dostępny w Zakroczymiu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Zakroczym

Miód Spadziowy
Zakroczym

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Zakroczyma.

Miód Rzepakowy Zakroczym

Miód Rzepakowy
Zakroczym

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Zakroczymiu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Zakroczym

Miód Gryczany
Zakroczym

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Zakroczymiu.

Miód Wielokwiatowy Zakroczym

Miód Wielokwiatowy
Zakroczym

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Zakroczyma? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Zakroczym
Do sklepu z miodem