Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ząbkowice Śląskie

Miód w Ząbkowicach Śląskich!

Gdzie kupić miód w Ząbkowicach Śląskich? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ząbkowice Śląskie

Miód Malinowy
Ząbkowice Śląskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ząbkowicach Śląskich pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Ząbkowice Śląskie

Miód Mniszkowy
Ząbkowice Śląskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Ząbkowicach Śląskich powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ząbkowice Śląskie

Miód Spadziowy
Ząbkowice Śląskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ząbkowic Śląskich.

Miód Rzepakowy Ząbkowice Śląskie

Miód Rzepakowy
Ząbkowice Śląskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ząbkowicach Śląskich. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ząbkowice Śląskie

Miód Gryczany
Ząbkowice Śląskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ząbkowicach Śląskich.

Miód Wielokwiatowy Ząbkowice Śląskie

Miód Wielokwiatowy
Ząbkowice Śląskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ząbkowic Śląskich? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ząbkowice Śląskie
Do sklepu z miodem