Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Wodzisław Śląski

Miód w Wodzisławiu Śląskim!

Gdzie kupić miód w Wodzisławiu Śląskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Wodzisław Śląski

Miód Malinowy
Wodzisław Śląski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Wodzisławiu Śląskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Wodzisław Śląski

Miód Mniszkowy
Wodzisław Śląski

Miód Mniszkowy także dostępny w Wodzisławiu Śląskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Wodzisław Śląski

Miód Spadziowy
Wodzisław Śląski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Wodzisławia Śląskiego.

Miód Rzepakowy Wodzisław Śląski

Miód Rzepakowy
Wodzisław Śląski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Wodzisławiu Śląskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Wodzisław Śląski

Miód Gryczany
Wodzisław Śląski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Wodzisławiu Śląskim.

Miód Wielokwiatowy Wodzisław Śląski

Miód Wielokwiatowy
Wodzisław Śląski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Wodzisławia Śląskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Wodzisław Śląski
Do sklepu z miodem