Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Węgorzyno

Miód w Węgorzynnie!

Gdzie kupić miód w Węgorzynnie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Węgorzyno

Miód Malinowy
Węgorzyno

Miód Malinowy, który może być dostępny w Węgorzynnie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Węgorzyno

Miód Lipowy
Węgorzyno

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Węgorzynnie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Węgorzyno

Miód Mniszkowy
Węgorzyno

Miód Mniszkowy także dostępny w Węgorzynnie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Węgorzyno

Miód Spadziowy
Węgorzyno

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Węgorzyna.

Miód Rzepakowy Węgorzyno

Miód Rzepakowy
Węgorzyno

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Węgorzynnie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Węgorzyno

Miód Gryczany
Węgorzyno

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Węgorzynnie.

Miód Wielokwiatowy Węgorzyno

Miód Wielokwiatowy
Węgorzyno

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Węgorzyna? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Węgorzyno
Do sklepu z miodem