Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ustrzyki Dolne

Miód w Ustrzykach Dolnych!

Gdzie kupić miód w Ustrzykach Dolnych? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ustrzyki Dolne

Miód Malinowy
Ustrzyki Dolne

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ustrzykach Dolnych pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Ustrzyki Dolne

Miód Lipowy
Ustrzyki Dolne

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Ustrzykach Dolnych. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Ustrzyki Dolne

Miód Mniszkowy
Ustrzyki Dolne

Miód Mniszkowy także dostępny w Ustrzykach Dolnych powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ustrzyki Dolne

Miód Spadziowy
Ustrzyki Dolne

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ustrzyk Dolnych.

Miód Rzepakowy Ustrzyki Dolne

Miód Rzepakowy
Ustrzyki Dolne

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ustrzykach Dolnych. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ustrzyki Dolne

Miód Gryczany
Ustrzyki Dolne

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ustrzykach Dolnych.

Miód Wielokwiatowy Ustrzyki Dolne

Miód Wielokwiatowy
Ustrzyki Dolne

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ustrzyk Dolnych? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ustrzyki Dolne
Do sklepu z miodem