Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Trzebiatów

Miód w Trzebiatowie!

Gdzie kupić miód w Trzebiatowie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Trzebiatów

Miód Malinowy
Trzebiatów

Miód Malinowy, który może być dostępny w Trzebiatowie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Trzebiatów

Miód Lipowy
Trzebiatów

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Trzebiatowie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Trzebiatów

Miód Mniszkowy
Trzebiatów

Miód Mniszkowy także dostępny w Trzebiatowie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Trzebiatów

Miód Spadziowy
Trzebiatów

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Trzebiatowa.

Miód Rzepakowy Trzebiatów

Miód Rzepakowy
Trzebiatów

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Trzebiatowie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Trzebiatów

Miód Gryczany
Trzebiatów

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Trzebiatowie.

Miód Wielokwiatowy Trzebiatów

Miód Wielokwiatowy
Trzebiatów

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Trzebiatowa? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Trzebiatów
Do sklepu z miodem