Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Tomaszów Lubelski

Miód w Tomaszowie Lubelskim!

Gdzie kupić miód w Tomaszowie Lubelskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Tomaszów Lubelski

Miód Malinowy
Tomaszów Lubelski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Tomaszowie Lubelskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Tomaszów Lubelski

Miód Mniszkowy
Tomaszów Lubelski

Miód Mniszkowy także dostępny w Tomaszowie Lubelskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Tomaszów Lubelski

Miód Spadziowy
Tomaszów Lubelski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Tomaszowa Lubelskiego.

Miód Rzepakowy Tomaszów Lubelski

Miód Rzepakowy
Tomaszów Lubelski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Tomaszowie Lubelskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Tomaszów Lubelski

Miód Gryczany
Tomaszów Lubelski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Tomaszowie Lubelskim.

Miód Wielokwiatowy Tomaszów Lubelski

Miód Wielokwiatowy
Tomaszów Lubelski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Tomaszowa Lubelskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Tomaszów Lubelski
Do sklepu z miodem