Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Tarnowskie Góry

Miód w Tarnowskich Górach!

Gdzie kupić miód w Tarnowskich Górach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Tarnowskie Góry

Miód Malinowy
Tarnowskie Góry

Miód Malinowy, który może być dostępny w Tarnowskich Górach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Tarnowskie Góry

Miód Lipowy
Tarnowskie Góry

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Tarnowskich Górach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Tarnowskie Góry

Miód Mniszkowy
Tarnowskie Góry

Miód Mniszkowy także dostępny w Tarnowskich Górach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Tarnowskie Góry

Miód Spadziowy
Tarnowskie Góry

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Tarnowskich Gór.

Miód Rzepakowy Tarnowskie Góry

Miód Rzepakowy
Tarnowskie Góry

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Tarnowskich Górach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Tarnowskie Góry

Miód Gryczany
Tarnowskie Góry

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Tarnowskich Górach.

Miód Wielokwiatowy Tarnowskie Góry

Miód Wielokwiatowy
Tarnowskie Góry

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Tarnowskich Gór? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Tarnowskie Góry
Do sklepu z miodem