Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Świętochłowice

Miód w Świętochłowicach!

Gdzie kupić miód w Świętochłowicach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Świętochłowice

Miód Malinowy
Świętochłowice

Miód Malinowy, który może być dostępny w Świętochłowicach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Świętochłowice

Miód Lipowy
Świętochłowice

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Świętochłowicach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Świętochłowice

Miód Mniszkowy
Świętochłowice

Miód Mniszkowy także dostępny w Świętochłowicach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Świętochłowice

Miód Spadziowy
Świętochłowice

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Świętochłowic.

Miód Rzepakowy Świętochłowice

Miód Rzepakowy
Świętochłowice

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Świętochłowicach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Świętochłowice

Miód Gryczany
Świętochłowice

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Świętochłowicach.

Miód Wielokwiatowy Świętochłowice

Miód Wielokwiatowy
Świętochłowice

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Świętochłowic? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Świętochłowice
Do sklepu z miodem