Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Sułkowice

Miód w Sułkowicach!

Gdzie kupić miód w Sułkowicach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Sułkowice

Miód Malinowy
Sułkowice

Miód Malinowy, który może być dostępny w Sułkowicach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Sułkowice

Miód Lipowy
Sułkowice

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Sułkowicach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Sułkowice

Miód Mniszkowy
Sułkowice

Miód Mniszkowy także dostępny w Sułkowicach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Sułkowice

Miód Spadziowy
Sułkowice

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Sułkowic.

Miód Rzepakowy Sułkowice

Miód Rzepakowy
Sułkowice

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Sułkowicach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Sułkowice

Miód Gryczany
Sułkowice

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Sułkowicach.

Miód Wielokwiatowy Sułkowice

Miód Wielokwiatowy
Sułkowice

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Sułkowic? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Sułkowice
Do sklepu z miodem