Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Strzelce Opolskie

Miód w Strzelcach Opolskich!

Gdzie kupić miód w Strzelcach Opolskich? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Strzelce Opolskie

Miód Malinowy
Strzelce Opolskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Strzelcach Opolskich pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Strzelce Opolskie

Miód Lipowy
Strzelce Opolskie

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Strzelcach Opolskich. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Strzelce Opolskie

Miód Mniszkowy
Strzelce Opolskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Strzelcach Opolskich powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Strzelce Opolskie

Miód Spadziowy
Strzelce Opolskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Strzelców Opolskich.

Miód Rzepakowy Strzelce Opolskie

Miód Rzepakowy
Strzelce Opolskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Strzelcach Opolskich. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Strzelce Opolskie

Miód Gryczany
Strzelce Opolskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Strzelcach Opolskich.

Miód Wielokwiatowy Strzelce Opolskie

Miód Wielokwiatowy
Strzelce Opolskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Strzelców Opolskich? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Strzelce Opolskie
Do sklepu z miodem