Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Strzelce Krajeńskie

Miód w Strzelcach Krajeńskich!

Gdzie kupić miód w Strzelcach Krajeńskich? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Strzelce Krajeńskie

Miód Malinowy
Strzelce Krajeńskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Strzelcach Krajeńskich pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Strzelce Krajeńskie

Miód Mniszkowy
Strzelce Krajeńskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Strzelcach Krajeńskich powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Strzelce Krajeńskie

Miód Spadziowy
Strzelce Krajeńskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Strzelców Krajeńskich.

Miód Rzepakowy Strzelce Krajeńskie

Miód Rzepakowy
Strzelce Krajeńskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Strzelcach Krajeńskich. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Strzelce Krajeńskie

Miód Gryczany
Strzelce Krajeńskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Strzelcach Krajeńskich.

Miód Wielokwiatowy Strzelce Krajeńskie

Miód Wielokwiatowy
Strzelce Krajeńskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Strzelców Krajeńskich? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Strzelce Krajeńskie
Do sklepu z miodem