Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Stronie Śląskie

Miód w Stroniu Śląskim!

Gdzie kupić miód w Stroniu Śląskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Stronie Śląskie

Miód Malinowy
Stronie Śląskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Stroniu Śląskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Stronie Śląskie

Miód Mniszkowy
Stronie Śląskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Stroniu Śląskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Stronie Śląskie

Miód Spadziowy
Stronie Śląskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Stronia Śląskiego.

Miód Rzepakowy Stronie Śląskie

Miód Rzepakowy
Stronie Śląskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Stroniu Śląskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Stronie Śląskie

Miód Gryczany
Stronie Śląskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Stroniu Śląskim.

Miód Wielokwiatowy Stronie Śląskie

Miód Wielokwiatowy
Stronie Śląskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Stronia Śląskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Stronie Śląskie
Do sklepu z miodem