Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Sosnowiec

Miód w Sosnowcu!

Gdzie kupić miód w Sosnowcu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Sosnowiec

Miód Malinowy
Sosnowiec

Miód Malinowy, który może być dostępny w Sosnowcu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Sosnowiec

Miód Lipowy
Sosnowiec

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Sosnowcu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Sosnowiec

Miód Mniszkowy
Sosnowiec

Miód Mniszkowy także dostępny w Sosnowcu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Sosnowiec

Miód Spadziowy
Sosnowiec

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Sosnowca.

Miód Rzepakowy Sosnowiec

Miód Rzepakowy
Sosnowiec

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Sosnowcu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Sosnowiec

Miód Gryczany
Sosnowiec

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Sosnowcu.

Miód Wielokwiatowy Sosnowiec

Miód Wielokwiatowy
Sosnowiec

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Sosnowca? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Sosnowiec
Do sklepu z miodem