Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Śmigiel

Miód w Śmiglu!

Gdzie kupić miód w Śmiglu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Śmigiel

Miód Malinowy
Śmigiel

Miód Malinowy, który może być dostępny w Śmiglu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Śmigiel

Miód Lipowy
Śmigiel

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Śmiglu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Śmigiel

Miód Mniszkowy
Śmigiel

Miód Mniszkowy także dostępny w Śmiglu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Śmigiel

Miód Spadziowy
Śmigiel

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Śmigla.

Miód Rzepakowy Śmigiel

Miód Rzepakowy
Śmigiel

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Śmiglu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Śmigiel

Miód Gryczany
Śmigiel

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Śmiglu.

Miód Wielokwiatowy Śmigiel

Miód Wielokwiatowy
Śmigiel

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Śmigla? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Śmigiel
Do sklepu z miodem