Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Skwierzyna

Miód w Skwierzynie!

Gdzie kupić miód w Skwierzynie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Skwierzyna

Miód Malinowy
Skwierzyna

Miód Malinowy, który może być dostępny w Skwierzynie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Skwierzyna

Miód Lipowy
Skwierzyna

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Skwierzynie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Skwierzyna

Miód Mniszkowy
Skwierzyna

Miód Mniszkowy także dostępny w Skwierzynie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Skwierzyna

Miód Spadziowy
Skwierzyna

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Skwierzyny.

Miód Rzepakowy Skwierzyna

Miód Rzepakowy
Skwierzyna

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Skwierzynie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Skwierzyna

Miód Gryczany
Skwierzyna

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Skwierzynie.

Miód Wielokwiatowy Skwierzyna

Miód Wielokwiatowy
Skwierzyna

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Skwierzyny? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Skwierzyna
Do sklepu z miodem