Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Sędziszów Małopolski

Miód w Sędziszowie Małopolskim!

Gdzie kupić miód w Sędziszowie Małopolskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Sędziszów Małopolski

Miód Malinowy
Sędziszów Małopolski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Sędziszowie Małopolskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Sędziszów Małopolski

Miód Mniszkowy
Sędziszów Małopolski

Miód Mniszkowy także dostępny w Sędziszowie Małopolskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Sędziszów Małopolski

Miód Spadziowy
Sędziszów Małopolski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Sędziszowa Małopolskiego.

Miód Rzepakowy Sędziszów Małopolski

Miód Rzepakowy
Sędziszów Małopolski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Sędziszowie Małopolskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Sędziszów Małopolski

Miód Gryczany
Sędziszów Małopolski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Sędziszowie Małopolskim.

Miód Wielokwiatowy Sędziszów Małopolski

Miód Wielokwiatowy
Sędziszów Małopolski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Sędziszowa Małopolskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Sędziszów Małopolski
Do sklepu z miodem