Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ruda Śląska

Miód w Rudzie Śląskiej!

Gdzie kupić miód w Rudzie Śląskiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ruda Śląska

Miód Malinowy
Ruda Śląska

Miód Malinowy, który może być dostępny w Rudzie Śląskiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Ruda Śląska

Miód Lipowy
Ruda Śląska

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Rudzie Śląskiej. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Ruda Śląska

Miód Mniszkowy
Ruda Śląska

Miód Mniszkowy także dostępny w Rudzie Śląskiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ruda Śląska

Miód Spadziowy
Ruda Śląska

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Rudy Śląskiej.

Miód Rzepakowy Ruda Śląska

Miód Rzepakowy
Ruda Śląska

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Rudzie Śląskiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ruda Śląska

Miód Gryczany
Ruda Śląska

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Rudzie Śląskiej.

Miód Wielokwiatowy Ruda Śląska

Miód Wielokwiatowy
Ruda Śląska

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Rudy Śląskiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ruda Śląska
Do sklepu z miodem