Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ruciane-Nida

Miód w Rucianem-Nidzie!

Gdzie kupić miód w Rucianem-Nidzie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ruciane-Nida

Miód Malinowy
Ruciane-Nida

Miód Malinowy, który może być dostępny w Rucianem-Nidzie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Ruciane-Nida

Miód Lipowy
Ruciane-Nida

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Rucianem-Nidzie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Ruciane-Nida

Miód Mniszkowy
Ruciane-Nida

Miód Mniszkowy także dostępny w Rucianem-Nidzie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ruciane-Nida

Miód Spadziowy
Ruciane-Nida

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Rucianem-Nida.

Miód Rzepakowy Ruciane-Nida

Miód Rzepakowy
Ruciane-Nida

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Rucianem-Nidzie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ruciane-Nida

Miód Gryczany
Ruciane-Nida

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Rucianem-Nidzie.

Miód Wielokwiatowy Ruciane-Nida

Miód Wielokwiatowy
Ruciane-Nida

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Rucianem-Nida? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ruciane-Nida
Do sklepu z miodem