Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Rabka-Zdrój

Miód w Rabce-Zdroju!

Gdzie kupić miód w Rabce-Zdroju? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Rabka-Zdrój

Miód Malinowy
Rabka-Zdrój

Miód Malinowy, który może być dostępny w Rabce-Zdroju pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Rabka-Zdrój

Miód Lipowy
Rabka-Zdrój

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Rabce-Zdroju. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Rabka-Zdrój

Miód Mniszkowy
Rabka-Zdrój

Miód Mniszkowy także dostępny w Rabce-Zdroju powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Rabka-Zdrój

Miód Spadziowy
Rabka-Zdrój

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Rabki-Zdroju.

Miód Rzepakowy Rabka-Zdrój

Miód Rzepakowy
Rabka-Zdrój

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Rabce-Zdroju. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Rabka-Zdrój

Miód Gryczany
Rabka-Zdrój

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Rabce-Zdroju.

Miód Wielokwiatowy Rabka-Zdrój

Miód Wielokwiatowy
Rabka-Zdrój

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Rabki-Zdroju? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Rabka-Zdrój
Do sklepu z miodem