Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Piwniczna-Zdrój

Miód w Piwnicznej-Zdroju!

Gdzie kupić miód w Piwnicznej-Zdroju? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Piwniczna-Zdrój

Miód Malinowy
Piwniczna-Zdrój

Miód Malinowy, który może być dostępny w Piwnicznej-Zdroju pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Piwniczna-Zdrój

Miód Lipowy
Piwniczna-Zdrój

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Piwnicznej-Zdroju. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Piwniczna-Zdrój

Miód Mniszkowy
Piwniczna-Zdrój

Miód Mniszkowy także dostępny w Piwnicznej-Zdroju powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Piwniczna-Zdrój

Miód Spadziowy
Piwniczna-Zdrój

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Piwnicznej-Zdroju.

Miód Rzepakowy Piwniczna-Zdrój

Miód Rzepakowy
Piwniczna-Zdrój

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Piwnicznej-Zdroju. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Piwniczna-Zdrój

Miód Gryczany
Piwniczna-Zdrój

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Piwnicznej-Zdroju.

Miód Wielokwiatowy Piwniczna-Zdrój

Miód Wielokwiatowy
Piwniczna-Zdrój

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Piwnicznej-Zdroju? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Piwniczna-Zdrój
Do sklepu z miodem