Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Piotrków Kujawski

Miód w Piotrkowie Kujawskim!

Gdzie kupić miód w Piotrkowie Kujawskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Piotrków Kujawski

Miód Malinowy
Piotrków Kujawski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Piotrkowie Kujawskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Piotrków Kujawski

Miód Mniszkowy
Piotrków Kujawski

Miód Mniszkowy także dostępny w Piotrkowie Kujawskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Piotrków Kujawski

Miód Spadziowy
Piotrków Kujawski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Piotrkowa Kujawskiego.

Miód Rzepakowy Piotrków Kujawski

Miód Rzepakowy
Piotrków Kujawski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Piotrkowie Kujawskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Piotrków Kujawski

Miód Gryczany
Piotrków Kujawski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Piotrkowie Kujawskim.

Miód Wielokwiatowy Piotrków Kujawski

Miód Wielokwiatowy
Piotrków Kujawski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Piotrkowa Kujawskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Piotrków Kujawski
Do sklepu z miodem