Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Pełczyce

Miód w Pełczycach!

Gdzie kupić miód w Pełczycach? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Pełczyce

Miód Malinowy
Pełczyce

Miód Malinowy, który może być dostępny w Pełczycach pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Pełczyce

Miód Lipowy
Pełczyce

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Pełczycach. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Pełczyce

Miód Mniszkowy
Pełczyce

Miód Mniszkowy także dostępny w Pełczycach powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Pełczyce

Miód Spadziowy
Pełczyce

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Pełczyc.

Miód Rzepakowy Pełczyce

Miód Rzepakowy
Pełczyce

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Pełczycach. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Pełczyce

Miód Gryczany
Pełczyce

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Pełczycach.

Miód Wielokwiatowy Pełczyce

Miód Wielokwiatowy
Pełczyce

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Pełczyc? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Pełczyce
Do sklepu z miodem