Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ostrów Wielkopolski

Miód w Ostrowie Wielkopolskim!

Gdzie kupić miód w Ostrowie Wielkopolskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ostrów Wielkopolski

Miód Malinowy
Ostrów Wielkopolski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ostrowie Wielkopolskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Ostrów Wielkopolski

Miód Mniszkowy
Ostrów Wielkopolski

Miód Mniszkowy także dostępny w Ostrowie Wielkopolskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ostrów Wielkopolski

Miód Spadziowy
Ostrów Wielkopolski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ostrowa Wielkopolskiego.

Miód Rzepakowy Ostrów Wielkopolski

Miód Rzepakowy
Ostrów Wielkopolski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ostrowie Wielkopolskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ostrów Wielkopolski

Miód Gryczany
Ostrów Wielkopolski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ostrowie Wielkopolskim.

Miód Wielokwiatowy Ostrów Wielkopolski

Miód Wielokwiatowy
Ostrów Wielkopolski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ostrowa Wielkopolskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ostrów Wielkopolski
Do sklepu z miodem