Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Ostrów Mazowiecka

Miód w Ostrowi Mazowieckiej!

Gdzie kupić miód w Ostrowi Mazowieckiej? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Ostrów Mazowiecka

Miód Malinowy
Ostrów Mazowiecka

Miód Malinowy, który może być dostępny w Ostrowi Mazowieckiej pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Ostrów Mazowiecka

Miód Mniszkowy
Ostrów Mazowiecka

Miód Mniszkowy także dostępny w Ostrowi Mazowieckiej powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Ostrów Mazowiecka

Miód Spadziowy
Ostrów Mazowiecka

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Ostrowi Mazowieckiej.

Miód Rzepakowy Ostrów Mazowiecka

Miód Rzepakowy
Ostrów Mazowiecka

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Ostrowi Mazowieckiej. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Ostrów Mazowiecka

Miód Gryczany
Ostrów Mazowiecka

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Ostrowi Mazowieckiej.

Miód Wielokwiatowy Ostrów Mazowiecka

Miód Wielokwiatowy
Ostrów Mazowiecka

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Ostrowi Mazowieckiej? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Ostrów Mazowiecka
Do sklepu z miodem