Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Oborniki Śląskie

Miód w Obornikach Śląskich!

Gdzie kupić miód w Obornikach Śląskich? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Oborniki Śląskie

Miód Malinowy
Oborniki Śląskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Obornikach Śląskich pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Oborniki Śląskie

Miód Mniszkowy
Oborniki Śląskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Obornikach Śląskich powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Oborniki Śląskie

Miód Spadziowy
Oborniki Śląskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Obornik Śląskich.

Miód Rzepakowy Oborniki Śląskie

Miód Rzepakowy
Oborniki Śląskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Obornikach Śląskich. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Oborniki Śląskie

Miód Gryczany
Oborniki Śląskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Obornikach Śląskich.

Miód Wielokwiatowy Oborniki Śląskie

Miód Wielokwiatowy
Oborniki Śląskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Obornik Śląskich? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Oborniki Śląskie
Do sklepu z miodem