Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Nowy Tomyśl

Miód w Nowym Tomyślu!

Gdzie kupić miód w Nowym Tomyślu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Nowy Tomyśl

Miód Malinowy
Nowy Tomyśl

Miód Malinowy, który może być dostępny w Nowym Tomyślu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Nowy Tomyśl

Miód Lipowy
Nowy Tomyśl

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Nowym Tomyślu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Nowy Tomyśl

Miód Mniszkowy
Nowy Tomyśl

Miód Mniszkowy także dostępny w Nowym Tomyślu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Nowy Tomyśl

Miód Spadziowy
Nowy Tomyśl

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Nowego Tomyśla.

Miód Rzepakowy Nowy Tomyśl

Miód Rzepakowy
Nowy Tomyśl

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Nowym Tomyślu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Nowy Tomyśl

Miód Gryczany
Nowy Tomyśl

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Nowym Tomyślu.

Miód Wielokwiatowy Nowy Tomyśl

Miód Wielokwiatowy
Nowy Tomyśl

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Nowego Tomyśla? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Nowy Tomyśl
Do sklepu z miodem