Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Nowy Staw

Miód w Nowym Stawie!

Gdzie kupić miód w Nowym Stawie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Nowy Staw

Miód Malinowy
Nowy Staw

Miód Malinowy, który może być dostępny w Nowym Stawie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Nowy Staw

Miód Lipowy
Nowy Staw

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Nowym Stawie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Nowy Staw

Miód Mniszkowy
Nowy Staw

Miód Mniszkowy także dostępny w Nowym Stawie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Nowy Staw

Miód Spadziowy
Nowy Staw

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Nowego Stawu.

Miód Rzepakowy Nowy Staw

Miód Rzepakowy
Nowy Staw

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Nowym Stawie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Nowy Staw

Miód Gryczany
Nowy Staw

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Nowym Stawie.

Miód Wielokwiatowy Nowy Staw

Miód Wielokwiatowy
Nowy Staw

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Nowego Stawu? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Nowy Staw
Do sklepu z miodem