Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Nowogród Bobrzański

Miód w Nowogrodzie Bobrzańskim!

Gdzie kupić miód w Nowogrodzie Bobrzańskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Nowogród Bobrzański

Miód Malinowy
Nowogród Bobrzański

Miód Malinowy, który może być dostępny w Nowogrodzie Bobrzańskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Nowogród Bobrzański

Miód Mniszkowy
Nowogród Bobrzański

Miód Mniszkowy także dostępny w Nowogrodzie Bobrzańskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Nowogród Bobrzański

Miód Spadziowy
Nowogród Bobrzański

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Nowogrodu Bobrzańskiego.

Miód Rzepakowy Nowogród Bobrzański

Miód Rzepakowy
Nowogród Bobrzański

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Nowogrodzie Bobrzańskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Nowogród Bobrzański

Miód Gryczany
Nowogród Bobrzański

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Nowogrodzie Bobrzańskim.

Miód Wielokwiatowy Nowogród Bobrzański

Miód Wielokwiatowy
Nowogród Bobrzański

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Nowogrodu Bobrzańskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Nowogród Bobrzański
Do sklepu z miodem