Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Nowe Miasto Lubawskie

Miód w Nowym Mieście Lubawskim!

Gdzie kupić miód w Nowym Mieście Lubawskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Nowe Miasto Lubawskie

Miód Malinowy
Nowe Miasto Lubawskie

Miód Malinowy, który może być dostępny w Nowym Mieście Lubawskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Nowe Miasto Lubawskie

Miód Mniszkowy
Nowe Miasto Lubawskie

Miód Mniszkowy także dostępny w Nowym Mieście Lubawskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Nowe Miasto Lubawskie

Miód Spadziowy
Nowe Miasto Lubawskie

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Nowego miasta Lubawskiego.

Miód Rzepakowy Nowe Miasto Lubawskie

Miód Rzepakowy
Nowe Miasto Lubawskie

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Nowym Mieście Lubawskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Nowe Miasto Lubawskie

Miód Gryczany
Nowe Miasto Lubawskie

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Nowym Mieście Lubawskim.

Miód Wielokwiatowy Nowe Miasto Lubawskie

Miód Wielokwiatowy
Nowe Miasto Lubawskie

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Nowego miasta Lubawskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Nowe Miasto Lubawskie
Do sklepu z miodem