Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Nowa Dęba

Miód w Nowej Dębie!

Gdzie kupić miód w Nowej Dębie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Nowa Dęba

Miód Malinowy
Nowa Dęba

Miód Malinowy, który może być dostępny w Nowej Dębie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Nowa Dęba

Miód Lipowy
Nowa Dęba

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Nowej Dębie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Nowa Dęba

Miód Mniszkowy
Nowa Dęba

Miód Mniszkowy także dostępny w Nowej Dębie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Nowa Dęba

Miód Spadziowy
Nowa Dęba

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Nowej Dęby.

Miód Rzepakowy Nowa Dęba

Miód Rzepakowy
Nowa Dęba

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Nowej Dębie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Nowa Dęba

Miód Gryczany
Nowa Dęba

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Nowej Dębie.

Miód Wielokwiatowy Nowa Dęba

Miód Wielokwiatowy
Nowa Dęba

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Nowej Dęby? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Nowa Dęba
Do sklepu z miodem