Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Nakło nad Notecią

Miód w Nakle Nad Notecią!

Gdzie kupić miód w Nakle Nad Notecią? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Nakło nad Notecią

Miód Malinowy
Nakło nad Notecią

Miód Malinowy, który może być dostępny w Nakle Nad Notecią pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Nakło nad Notecią

Miód Mniszkowy
Nakło nad Notecią

Miód Mniszkowy także dostępny w Nakle Nad Notecią powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Nakło nad Notecią

Miód Spadziowy
Nakło nad Notecią

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Nakła Nad Notecią.

Miód Rzepakowy Nakło nad Notecią

Miód Rzepakowy
Nakło nad Notecią

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Nakle Nad Notecią. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Nakło nad Notecią

Miód Gryczany
Nakło nad Notecią

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Nakle Nad Notecią.

Miód Wielokwiatowy Nakło nad Notecią

Miód Wielokwiatowy
Nakło nad Notecią

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Nakła Nad Notecią? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Nakło nad Notecią
Do sklepu z miodem