Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Myszyniec

Miód w Myszyńcu!

Gdzie kupić miód w Myszyńcu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Myszyniec

Miód Malinowy
Myszyniec

Miód Malinowy, który może być dostępny w Myszyńcu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Myszyniec

Miód Lipowy
Myszyniec

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Myszyńcu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Myszyniec

Miód Mniszkowy
Myszyniec

Miód Mniszkowy także dostępny w Myszyńcu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Myszyniec

Miód Spadziowy
Myszyniec

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Myszyńca.

Miód Rzepakowy Myszyniec

Miód Rzepakowy
Myszyniec

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Myszyńcu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Myszyniec

Miód Gryczany
Myszyniec

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Myszyńcu.

Miód Wielokwiatowy Myszyniec

Miód Wielokwiatowy
Myszyniec

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Myszyńca? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Myszyniec
Do sklepu z miodem