Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Mirosławiec

Miód w Mirosławcu!

Gdzie kupić miód w Mirosławcu? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Mirosławiec

Miód Malinowy
Mirosławiec

Miód Malinowy, który może być dostępny w Mirosławcu pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Mirosławiec

Miód Lipowy
Mirosławiec

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Mirosławcu. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Mirosławiec

Miód Mniszkowy
Mirosławiec

Miód Mniszkowy także dostępny w Mirosławcu powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Mirosławiec

Miód Spadziowy
Mirosławiec

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Mirosławca.

Miód Rzepakowy Mirosławiec

Miód Rzepakowy
Mirosławiec

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Mirosławcu. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Mirosławiec

Miód Gryczany
Mirosławiec

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Mirosławcu.

Miód Wielokwiatowy Mirosławiec

Miód Wielokwiatowy
Mirosławiec

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Mirosławca? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Mirosławiec
Do sklepu z miodem