Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Wielokwiatowy

Miody wielokwiatowe w Skaryszewie

Miód wielokwiatowy to najpospolitsza odmiana z miodów. Charakteryzuje go wysoka różnorodność smakowa oraz mnogość składników. Kolor oraz smak miodu wielokwiatowego zależy od pory w jakiej pszczoły zbierają nektar z kwiatów. Nektar z kwiatów wiosennych jest jasny i bardzo słodki, z kolei ten powstały z nektaru roślin jesiennych posiada zdecydowanie ciemniejszą barwę oraz jest mniej słodki.

Miody wielokwiatowe mają szerokie zastosowanie ze względu na swój zróżnicowany skład. Z tych najważniejszych warto wymienić ich zbawienny wpływ w łagodzeniu chorób alergicznych wszystkich dróg oddechowych. Regularne jedzenie miodu gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem, sercem czy jelitami. Ze względu na wysoką zawartość cukrów prostych (miód wielokwiatowy otrzymywany wiosną) łatwo wchłania się do naszego organizmu, co sprzyja podaniu optymalnej ilości zawartych w miodzie pierwiastków oraz enzymów. Inną zaletą spożywania miodu wielokwiatowego jest uniknięcie rozwój bakterii, gdyż jest on naturalnym antybiotykiem.

Ten gatunek miodu również w składzie chemicznym charakteryzuje się wysoką różnorodnością. Kluczowy wpływ na taki stan rzeczy ma nektar kwiatowy. Pochodzący z kwiatów wiosennych zawiera duże ilości cukrów prostych, a miód otrzymywany latem lub jesienią zawiera więcej biopierwiastków, enzymów oraz przeciwdrobnoustrojowych związków.

Miód Wielokwiatowy w SkaryszewieNasz miód wielokwiatowy może być dostępny w Skaryszewie tylko poprzez wysyłkę. Jeżeli pochodzisz z Skaryszewa to zapraszamy do zakupu naszego miodu w sklepie internetowym. Życzymy smacznego :)

Sklep z Polskimi Miodami

Polecamy również inne nasze miody

Miód Malinowy
Miód Lipowy
Miód Mniszkowy
Miód Spadziowy
Miód Rzepakowy
Miód Gryczany
Miód Wielokwiatowy

ZdroweMiody.pl - zapraszamy mieszkańców Skaryszewa do spróbowania naszego pysznego miodu wielokwiatowego.


Naturalne Karmy dla Psa i Kota Skaryszew - karmy24.pl

Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Skaryszew
Do sklepu z miodem