Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód malinowy

Miody malinowe w Sosnowcu

Najważniejszą cechą cenioną przez smakoszy i koneserów miodu malinowego jest jego delikatny smak. Miód ten ma kolor jasno-słomkowy w postaci ciekłej natomiast po skrystalizowaniu zmienia barwę na białą. Ten gatunek miodu zaliczamy do kategorii miodów nektarowych.

Maliny są używane do wielu celów spożywczych. Najczęściej uprawiane są w ogrodach. W naszym kraju największe plantacje malin są na Lubelszczyźnie. W kwiatach malin pszczoły odnajdują wysokiej jakości nektar oraz pyłek.

Miód malinowy polecany jest osobom z dysfunkcją tętnic. W zimową porę miód ten warto spożywać w celu uniknięcia kataru oraz stosować podczas leczenia przeziębień. Jest on również wskazany do leczenia nieżytu żołądka oraz jelit. Podnosi wydajność układu odpornościowego, a także odżywia i regeneruje nasz organizm. Jego niezwykła wręcz delikatność i łagodność powoduje, że chętnie sięgają po niego dzieci głównie jako dodatek do napojów. Należy on do rzadkich miodów stąd jest oryginalnym i cenionym specjałem.

Według znawców miód malinowy a zwłaszcza ten wytworzony z owoców leśnych, posiada bardzo przyjemny zapach. Jest on szczególnie pożądany na rynku detalicznym. Miód malinowy posiada nie tylko unikalne walory zapachowe i smakowe, ale jest szeroko stosowany w medycynie naturalnej.

Miód malinowy w SosnowcuNasz miód malinowy może być dostępny w Sosnowcu tylko poprzez wysyłkę. Jeżeli pochodzisz z Sosnowca to zapraszamy do zakupu naszego miodu w sklepie internetowym. Życzymy smacznego :)

Sklep z Polskimi Miodami

Polecamy również inne nasze miody

Miód Malinowy
Miód Lipowy
Miód Mniszkowy
Miód Spadziowy
Miód Rzepakowy
Miód Gryczany
Miód Wielokwiatowy

ZdroweMiody.pl - zapraszamy mieszkańców Sosnowca do spróbowania naszego pysznego miodu malinowego.


Naturalne Karmy dla Psa i Kota Sosnowiec - karmy24.pl

Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Sosnowiec
Do sklepu z miodem