Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt +48 737-511-777
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Gryczany

Miody gryczane w Ostródzie

Miód gryczany jest miodem wartościowym ze względu na dużą zawartość pochodnych olejków eterycznych, dużą ilość soli mineralnych oraz witamin. Miód o właściwościach odżywczych i leczniczych. Najczęściej występuje w kolorze bursztynowym i ciemnobrązowym. Miód gryczany charakteryzuje się intensywnym zapachem kwiatów gryki, natomiast w smaku jest ostry i lekko piekący.

Ma właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacnia serce, działa bakteriobójczo oraz zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów.

Miody gryczane wzmacniają serce i są niezastąpione w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego. Jest bardzo pysznym smakołykiem dla dzieci, który działa bakteriobójczo oraz zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów. Miód gryczany obniża ciśnienie krwi oraz hamuje procesy miażdżycowe. Leczy również schorzenia wątroby. Główne zastosowanie miodu gryczanego to pomoc w zapobieganiu i leczeniu chorób serca i układu krążenia.

Miód Gryczany w OstródzieNasz miód gryczany może być dostępny w Ostródzie tylko poprzez wysyłkę. Jeżeli pochodzisz z Ostródy to zapraszamy do zakupu naszego miodu w sklepie internetowym. Życzymy smacznego :)

Sklep z Polskimi Miodami

Polecamy również inne nasze miody

Miód Malinowy
Miód Lipowy
Miód Mniszkowy
Miód Spadziowy
Miód Rzepakowy
Miód Gryczany
Miód Wielokwiatowy

ZdroweMiody.pl - zapraszamy mieszkańców Ostródy do spróbowania naszego pysznego miodu gryczanego.

Aktualności

Zapraszamy do sklepu po nowy pyszny miodek Mniszkowy i Wielokwiatowy.


Miód Wielokwiatowy Ostróda
Miód Mniszkowy Ostróda
Zdrowe Miody na Facebooku Ostróda
Do sklepu z miodem