Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Gryczany

Miody gryczane w Łęczycy

Miód gryczany jest miodem wartościowym ze względu na dużą zawartość pochodnych olejków eterycznych, dużą ilość soli mineralnych oraz witamin. Miód o właściwościach odżywczych i leczniczych. Najczęściej występuje w kolorze bursztynowym i ciemnobrązowym. Miód gryczany charakteryzuje się intensywnym zapachem kwiatów gryki, natomiast w smaku jest ostry i lekko piekący.

Ma właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacnia serce, działa bakteriobójczo oraz zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów.

Miody gryczane wzmacniają serce i są niezastąpione w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego. Jest bardzo pysznym smakołykiem dla dzieci, który działa bakteriobójczo oraz zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów. Miód gryczany obniża ciśnienie krwi oraz hamuje procesy miażdżycowe. Leczy również schorzenia wątroby. Główne zastosowanie miodu gryczanego to pomoc w zapobieganiu i leczeniu chorób serca i układu krążenia.

Miód Gryczany w ŁęczycyNasz miód gryczany może być dostępny w Łęczycy tylko poprzez wysyłkę. Jeżeli pochodzisz z Łęczycy to zapraszamy do zakupu naszego miodu w sklepie internetowym. Życzymy smacznego :)

Sklep z Polskimi Miodami

Polecamy również inne nasze miody

Miód Malinowy
Miód Lipowy
Miód Mniszkowy
Miód Spadziowy
Miód Rzepakowy
Miód Gryczany
Miód Wielokwiatowy

ZdroweMiody.pl - zapraszamy mieszkańców Łęczycy do spróbowania naszego pysznego miodu gryczanego.


Naturalne Karmy dla Psa i Kota Łęczyca - karmy24.pl

Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Łęczyca
Do sklepu z miodem