Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt +48 737-511-777
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Gryczany

Miód Gryczany

Miód gryczany jest miodem wartościowym ze względu na dużą zawartość pochodnych olejków eterycznych, dużą ilość soli mineralnych oraz witamin. Miód o właściwościach odżywczych i leczniczych. Najczęściej występuje w kolorze bursztynowym i ciemnobrązowym. Miód gryczany charakteryzuje się intensywnym zapachem kwiatów gryki, natomiast w smaku jest ostry i lekko piekący.

Ma właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacnia serce, działa bakteriobójczo oraz zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów.

Miody gryczane wzmacniają serce i są niezastąpione w okresie zwiększonego wysiłku fizycznego. Jest bardzo pysznym smakołykiem dla dzieci, który działa bakteriobójczo oraz zawiera mnóstwo witamin i mikroelementów. Miód gryczany obniża ciśnienie krwi oraz hamuje procesy miażdżycowe. Leczy również schorzenia wątroby. Główne zastosowanie miodu gryczanego to pomoc w zapobieganiu i leczeniu chorób serca i układu krążenia.

Sprawdź czy dostępny - Miód gryczany. Gorąco zapraszamy do zakupu naszego miodu w sklepie internetowym.

Sklep z Polskimi Miodami

Polecamy również inne nasze miody

Miód Malinowy
Miód Lipowy
Miód Mniszkowy
Miód Spadziowy
Miód Rzepakowy
Miód Gryczany
Miód Wielokwiatowy

ZdroweMiody.pl - Zapraszamy do spróbowania naszego pysznego miodu gryczanego.

Aktualności