Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Mieroszów

Miód w Mieroszowie!

Gdzie kupić miód w Mieroszowie? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Mieroszów

Miód Malinowy
Mieroszów

Miód Malinowy, który może być dostępny w Mieroszowie pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Mieroszów

Miód Lipowy
Mieroszów

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Mieroszowie. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Mieroszów

Miód Mniszkowy
Mieroszów

Miód Mniszkowy także dostępny w Mieroszowie powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Mieroszów

Miód Spadziowy
Mieroszów

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Mieroszowa.

Miód Rzepakowy Mieroszów

Miód Rzepakowy
Mieroszów

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Mieroszowie. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Mieroszów

Miód Gryczany
Mieroszów

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Mieroszowie.

Miód Wielokwiatowy Mieroszów

Miód Wielokwiatowy
Mieroszów

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Mieroszowa? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Mieroszów
Do sklepu z miodem