Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Międzyrzec Podlaski

Miód w Międzyrzecu Podlaskim!

Gdzie kupić miód w Międzyrzecu Podlaskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Międzyrzec Podlaski

Miód Malinowy
Międzyrzec Podlaski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Międzyrzecu Podlaskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Międzyrzec Podlaski

Miód Mniszkowy
Międzyrzec Podlaski

Miód Mniszkowy także dostępny w Międzyrzecu Podlaskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Międzyrzec Podlaski

Miód Spadziowy
Międzyrzec Podlaski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Międzyrzeca Podlaskiego.

Miód Rzepakowy Międzyrzec Podlaski

Miód Rzepakowy
Międzyrzec Podlaski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Międzyrzecu Podlaskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Międzyrzec Podlaski

Miód Gryczany
Międzyrzec Podlaski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Międzyrzecu Podlaskim.

Miód Wielokwiatowy Międzyrzec Podlaski

Miód Wielokwiatowy
Międzyrzec Podlaski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Międzyrzeca Podlaskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Międzyrzec Podlaski
Do sklepu z miodem