Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Maków Podhalański

Miód w Makowie Podhalańskim!

Gdzie kupić miód w Makowie Podhalańskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Maków Podhalański

Miód Malinowy
Maków Podhalański

Miód Malinowy, który może być dostępny w Makowie Podhalańskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Mniszkowy Maków Podhalański

Miód Mniszkowy
Maków Podhalański

Miód Mniszkowy także dostępny w Makowie Podhalańskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Maków Podhalański

Miód Spadziowy
Maków Podhalański

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Makowa Podhalańskiego.

Miód Rzepakowy Maków Podhalański

Miód Rzepakowy
Maków Podhalański

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Makowie Podhalańskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Maków Podhalański

Miód Gryczany
Maków Podhalański

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Makowie Podhalańskim.

Miód Wielokwiatowy Maków Podhalański

Miód Wielokwiatowy
Maków Podhalański

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Makowa Podhalańskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Maków Podhalański
Do sklepu z miodem