Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Lwówek Śląski

Miód w Lwówku Śląskim!

Gdzie kupić miód w Lwówku Śląskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Lwówek Śląski

Miód Malinowy
Lwówek Śląski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Lwówku Śląskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Lwówek Śląski

Miód Lipowy
Lwówek Śląski

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Lwówku Śląskim. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Lwówek Śląski

Miód Mniszkowy
Lwówek Śląski

Miód Mniszkowy także dostępny w Lwówku Śląskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Lwówek Śląski

Miód Spadziowy
Lwówek Śląski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Lwówka Śląskiego.

Miód Rzepakowy Lwówek Śląski

Miód Rzepakowy
Lwówek Śląski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Lwówku Śląskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Lwówek Śląski

Miód Gryczany
Lwówek Śląski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Lwówku Śląskim.

Miód Wielokwiatowy Lwówek Śląski

Miód Wielokwiatowy
Lwówek Śląski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Lwówka Śląskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Lwówek Śląski
Do sklepu z miodem