Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Lidzbark

Miód w Lidzbarku!

Gdzie kupić miód w Lidzbarku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Lidzbark

Miód Malinowy
Lidzbark

Miód Malinowy, który może być dostępny w Lidzbarku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Lidzbark

Miód Lipowy
Lidzbark

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Lidzbarku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Lidzbark

Miód Mniszkowy
Lidzbark

Miód Mniszkowy także dostępny w Lidzbarku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Lidzbark

Miód Spadziowy
Lidzbark

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Lidzbarka.

Miód Rzepakowy Lidzbark

Miód Rzepakowy
Lidzbark

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Lidzbarku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Lidzbark

Miód Gryczany
Lidzbark

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Lidzbarku.

Miód Wielokwiatowy Lidzbark

Miód Wielokwiatowy
Lidzbark

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Lidzbarka? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Lidzbark
Do sklepu z miodem