Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Aktualnie nie prowadzimy sprzedaży przez internet. OK
Kontakt +48 515-00-77-30
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Lewin Brzeski

Miód w Lewinie Brzeskim!

Gdzie kupić miód w Lewinie Brzeskim? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Lewin Brzeski

Miód Malinowy
Lewin Brzeski

Miód Malinowy, który może być dostępny w Lewinie Brzeskim pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Lewin Brzeski

Miód Lipowy
Lewin Brzeski

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Lewinie Brzeskim. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Lewin Brzeski

Miód Mniszkowy
Lewin Brzeski

Miód Mniszkowy także dostępny w Lewinie Brzeskim powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Lewin Brzeski

Miód Spadziowy
Lewin Brzeski

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Lewina Brzeskiego.

Miód Rzepakowy Lewin Brzeski

Miód Rzepakowy
Lewin Brzeski

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Lewinie Brzeskim. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Lewin Brzeski

Miód Gryczany
Lewin Brzeski

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Lewinie Brzeskim.

Miód Wielokwiatowy Lewin Brzeski

Miód Wielokwiatowy
Lewin Brzeski

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Lewina Brzeskiego? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Lewin Brzeski
Do sklepu z miodem