Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Łęczyca

Miód w Łęczycy!

Gdzie kupić miód w Łęczycy? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Łęczyca

Miód Malinowy
Łęczyca

Miód Malinowy, który może być dostępny w Łęczycy pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Łęczyca

Miód Lipowy
Łęczyca

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Łęczycy. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Łęczyca

Miód Mniszkowy
Łęczyca

Miód Mniszkowy także dostępny w Łęczycy powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Łęczyca

Miód Spadziowy
Łęczyca

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Łęczycy.

Miód Rzepakowy Łęczyca

Miód Rzepakowy
Łęczyca

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Łęczycy. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Łęczyca

Miód Gryczany
Łęczyca

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Łęczycy.

Miód Wielokwiatowy Łęczyca

Miód Wielokwiatowy
Łęczyca

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Łęczycy? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Łęczyca
Do sklepu z miodem