Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki. Rozumiem
Kontakt email ABC@ZDROWEMIODY.PL
Miód Lębork

Miód w Lęborku!

Gdzie kupić miód w Lęborku? Daj nam 2 dni to wyślemy Ci pyszny miód z naszej pasieki do Twojego domu. Serdecznie zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Malinowy Lębork

Miód Malinowy
Lębork

Miód Malinowy, który może być dostępny w Lęborku pomaga w leczeniu dysfunkcji tętnic, przeziębień, nieżytu żołądka oraz jelit. Ma delikatny smak i podnosi odporność organizmu. Jedz tylko naturalny miód.

Miód Lipowy Lębork

Miód Lipowy
Lębork

Miód lipowy uważany za najlepszy ze wszystkich miodów. Pomaga w przeziębieniu, schorzeniach dróg oddechowych, nerwicy i bezsenności. Dostępny również w Lęborku. Zapraszamy do sklepu z miodami.

Miód Mniszkowy Lębork

Miód Mniszkowy
Lębork

Miód Mniszkowy także dostępny w Lęborku powstaje z nektaru kwiatowego mniszka lekarskiego. Miód bogaty w witaminy (witamina B2 i C) i mikroelementy.

Miód Spadziowy Lębork

Miód Spadziowy
Lębork

Miód spadziowy posiada słodki, łagodny smak. Stosowany przy stanach zapalnych dolnych dróg oddechowych i miażdżycy. Miód ten trafi także do Lęborka.

Miód Rzepakowy Lębork

Miód Rzepakowy
Lębork

Miody rzepakowe wspomagają przy leczeniu chorób skóry, nerek, wątroby i trzustki, obniża ciśnienie. Chroni przed zakażeniem. Miód zamówisz będąc w Lęborku. Jemy tylko zdrowe miody.

Miód Gryczany Lębork

Miód Gryczany
Lębork

Miody gryczane mają właściwości odżywcze i lecznicze. Wzmacniają serce, działają bakteriobójczo oraz zawierają mnóstwo witamin i mikroelementów. Leczą również schorzenia wątroby.

Miód gryczany również w Lęborku.

Miód Wielokwiatowy Lębork

Miód Wielokwiatowy
Lębork

Miód wielokwiatowy to różnorodność smaku i składników. To naturalny antybiotyk, gwarantuje uniknięcie kłopotów z żołądkiem i sercem. Jesteś z Lęborka? Kup go.


Aktualności

- Obniżamy wysyłkę Pocztą polską z 32 do 24 zł.

Zdrowe Miody na Facebooku Lębork
Do sklepu z miodem